2018-01-08T07:54:37+00:0004/11/17|Termínovka, Termínovka 2017 podzim, Závody|

Kategorie: OPEN; vedoucí výpravy: Petr Cvrček
Termín: 4. – 5. 11. 2017
Místo konání: krytý bazén Jihlava

Z kraje měsíce listopadu proběhlo další kolo Českého poháru v Jihlavě. Závodů se účastnili i elitní plavci ze zahraničí, kteří přijeli prověřit českou konkurenci. Naši závodníci se ve startovním poli neztratili a udělali si několik krásných osobních rekordů.

Do finálového bloku se probojovali:
Filip Odstrčil, který se umístil na 11. místě na 200 Prsa,
Anička Singerová na 100 Znak doplavala na skvělém 7. místě,
David Tomandl si zaplaval finále na všechny tratě 200m, které na závodech plaval. Na 200 Znak doplaval 5., na 200 Poloha a 200 Motýl se umístil 9. a 10. Na 400 Poloha dohmátl v 5. nejlepším čase a vzhledem k tomu, že 400 metrové tratě se v Jihlavě plavaly přímo na čas tak to bylo i jeho konečné umístění.
Míša Kyselová si vybojovala účast ve finále 3x a umístila se 7. na 100 Motýl, 9. na 200 Motýl a 10. na 50 Motýl. Na 400 Kraul se umístila 6. a v nejdelší dámské trati tohoto závodu 800 Kraul dokonce vybojovala stříbrnou medaili!
Naši plavci si v Jihlavě zaplavali i kraulovou štafetu na 4×50 Mix a doplavali těsně za medailové umístění na 4. místě.

Všem závodníkům gratulujeme a děkujeme za krásnou reprezentaci Krokodýla 🙂

Dalšími závody pro naše dorostence je Český pohár v Brně na Tesle již tento víkend a za 3 týdny MČR v Plzni.