2018-10-30T09:22:18+00:0013/10/18|Termínovka, Termínovka 2018 podzim, Závody|

Ročníky: 2007 a st.; vedoucí výpravy: Michal Minář
Termín: 13. 10. 2018
Místo konání: krytý plavecký bazén v Blansku

Každoročně oblíbené závody jsme letos využili jako tréninkově testovací závod pro výkonnostní plavce. Formu vyrazilo otestovat celkem 19 plavců ze starších i mladších kategorií.

Testování formy naplnilo naše očekávání. Z celkových 58 startů se našim plavcům podařilo získat 12 medailí z individuálních závodů a také ze 2 štafet. O individuální body a umístění se postarali hlavně: David Tomandl proměnil všechny své 4 starty ve zlaté medaile a navíc získal pohár v hlavním kaulovém trojboji, dále Martina Páleníková získala  2x stříbrnou medaili (50P a 200K),  Marie Magdaléna Holešovská vyplavala 2x bronz (50M a 100PZ), Lukáš Rýznar i Filip Odstrčil vybojovali bronzovou medaili (50Z/50P), David Chlebeček a Arnošt Rubáš získali bronz (50M/100PZ).

Závody tedy naplnily naše očekávání. Otestovali jsme formu a získali další potřebné informace a motivaci do další dřiny.