2018-03-31T06:26:44+00:0016/03/18|Termínovka, Termínovka 2018 jaro, Závody|

Ročníky: 2004 – 2010; vedoucí výpravy: Michal Minář
Termín: 16. – 17. 3. 2018
Místo konání: plavecký bazén Plzeň – Slovany

Plavecký klub Slavia VŠ Plzeň letos v březnu pořádala již 30. ročník Plzeňského vytrvalce, který je pravidelně součástí naší jarní termínové listiny, a stejně jako v předešlých letech, i letos byly naše výkony a umístění hodně vidět!

Nejvíc medailí si domů odvezl Kryštof Šmehlík, jež byl 5x zlatý (50M, 50Z, 50K, 100Z, 100M) a 1x stříbrný (1500K). Na nejdelší trati, která byla plavaná jako Memoriál Jana Jezbery obsadil 1. místo Jakub Vítek (čas 20:07,68) a společně s Kryštofem obdrželi finanční odměnu a pohár! Kuba navíc získal ještě 1x stříbro (100Z) a bronz (50Z).

Těsně pod stupní vítězů skončil 2x na 4. místě Vojta Jílek (50Z, 100Z). TOP10 si vyplavaly ještě Bára Prokešová, Klára Svobodová a Inka Babánková.