Oddílové rekordy 11ti letých plavců

Oddílové rekordy 11ti letých plavců Klubu plavecké školy Krokodýl Brno od roku 1995 po současnost.

25m bazén
Muži
Ženy
Disciplína
Příjmení a jméno
Čas
Rok
Příjmení a jméno
Čas
Rok
50Vz
Tomandl David 0:30,3 2012 Janíčková Barbora 0:30,7 2011
100Vz
Šmehlík Kryštof 1:06,61 2017 Okurková Magda 1:09,2 2002
200Vz
Grábl Lukáš 2:25,3 2002 Okurková Magda 2:30,4 2002
400Vz
Grábl Lukáš 5:08,2 2002 Svobodová Klára 5:20,34 2017
800Vz
Vítek Jakub
10:40,64 2017 Svobodová Klára 10:53,02 2017
1500Vz
Grábl Lukáš
19:51,8
2002
50P
Prokeš Adam 0:40,4 2014 Páleníková Martina 0:39,3 2014
100P
Prokeš Adam 1:27,4 2014 Okurková Magda 1:26,7 2002
200P
Kolman Ivan
3:03,1 2015
Purčová Lenka
3:08,2
2011
50Z
Čihák Martin 0:34,3 2013 Janíčková Barbora 0:35,3 2011
100Z
Čihák Martin 1:14,7 2013 Janíčková Barbora 1:16,9 2011
200Z
Čihák Martin 2:41,5 2013 Janíčková Barbora 2:42,4 2011
50M
Šmehlík Kryštof 0:32,82 2017 Janíčková Barbora 0:33,2 2011
100M
Grábl Lukáš 1:15,6 2002 Janíčková Barbora 1:16,0 2011
200M
Grábl Lukáš
2:44,3
2002
Svobodová Klára
3:05,43
2017
100Pz
Šmehlík Kryštof 1:17,12 2017 Janíčková Barbora 1:18,2 2011
200Pz
Šmehlík Kryštof 2:46,11 2017 Okurková Magda 2:46,5 2002
400Pz
Švehla Jan
6:19,0
2002
Okurková Magda
5:51,1
2002
50m bazén
Muži
Ženy
Disciplína
Příjmení a jméno
Čas
Rok
Příjmení a jméno
Čas
Rok
50Vz
Šmehlík Kryštof 0:31,77 2017 Slatinská Barbora 0:33,0 2014
100Vz
Grábl Lukáš 1:09,5 2002 Okurková Magda 1:12,76 2002
200Vz
Grábl Lukáš 2:28,65 2002 Okurková Magda 2:32,62 2002
400Vz
Grábl Lukáš
5:14,3
2002
Hykrdová Ivana
5:36,33
2004
800Vz
Vítek Jakub
11:48,05
2017
Řehůřková Nicole 11:38,46 2004
1500Vz
Grábl Lukáš
20:18,69
2002
Svobodová Klára 24:48,4 2017
50P
Prokeš Adam 0:42,72 2014 Páleníková Martina 0:40,86 2014
100P
Lapeš Lukáš 1:31,7 2002 Páleníková Martina 1:32,53 2014
200P
Lapeš Lukáš
3:12,89
2002
Vašínková Dominika 3:17,94 2003
50Z
Jílek Vojtěch 0:39,39 2017 Janíčková Barbora 0:39,15 2011
100Z
Čihák Martin 1:21,37 2013 Janíčková Barbora 1:22,0 2011
200Z
Kočička Jakub 2:50,72 2004 Okurková Magda 2:53,69 2002
50M
Šmehlík Kryštof 0:35,27 2017 Svobodová Klára 0:39,48 2017
100M
Grábl Lukáš 1:17,41 2002 Okurková Magda 1:23,3 2002
200M
Grábl Lukáš
2:50,97
2002
Svobodová Klára
3:24,08
2017
200Pz
Švehla Jan 2:52,17 2002 Okurková Magda 2:55,6 2002
400Pz
Švehla Jan
6:20,9
2002
Okurková Magda
6:13,19
2002

Poslední aktualizace: 16.12.2017 BrnoCup (Šmehlík Kryštof 50M, 100Pz).

Sledujte nás

Ozvěte se nám

+420 737 833 651 | info@plavanikrokodyl.cz
Hradilova 107/11, Brno-Židenice, Česká republika

Přihlášení

Vytvořit účet