Oddílové rekordy 12ti letých plavců

Oddílové rekordy 12ti letých plavců Klubu plavecké školy Krokodýl Brno od roku 1995 po současnost.

25m bazén
Muži
Ženy
Disciplína
Příjmení a jméno
Čas
Rok
Příjmení a jméno
Čas
Rok
50Vz
Tomandl David 0:28,4 2013 Janíčková Barbora 0:28,8 2012
100Vz
Tomandl David 1:03,0 2013 Okurková Magda 1:05,4 2003
200Vz
Šmehlík Kryštof 2:17,56 2018 Holešovská Marie-Magdaléna 2:20,99 2015
400Vz
Vítek Jakub 4:49,04 2018 Janíčková Barbora 5:05,32 2012
800Vz
Vítek Jakub 10:04,18 2018 Svobodová Klára 10:25,27 2018
1500Vz
Vítek Jakub 18:52,07 2018 Prokešová Bára 22:14,93 2018
50P
Prokeš Adam 0:37,2 2015 Páleníková Martina 0:37,3 2015
100P
Malíř Miroslav 1:19,11 2005 Páleníková Martina 1:20,88 2015
200P
Malíř Miroslav 2:51,27 2005 Slatinská Barbora 3:03,38 2015
50Z
Rýznar Lukáš 0:32,9 2015 Janíčková Barbora 0:34,5 2012
100Z
Tomandl David 1:09,8 2013 Janíčková Barbora 1:12,89 2012
200Z
Vítek Jakub 2:32,6 2018
Janíčková Barbora
2:39,2 2012
50M
Šmehlík Kryštof 0:33,05 2018 Páleníková Martina 0:32,7 2015
100M
Šmehlík Kryštof 1:09,2 2018 Janíčková Barbora 1:13,58 2012
200M
Šmehlík Kryštof 2:38,05 2018 Svobodová Klára 2:54,48 2018
100Pz
Tomandl David 1:14,6 2013 Janíčková Barbora 1:12,69 2012
200Pz
Šmehlík Kryštof 2:32,64 2018 Holešovská Marie-Magdaléna 2:38,27 2015
400Pz
Šmehlík Kryštof 5:24,84 2018 Holešovská Marie-Magdaléna 5:32,76 2015
50m bazén
Muži
Ženy
Disciplína
Příjmení a jméno
Čas
Rok
Příjmení a jméno
Čas
Rok
50Vz
Tomandl David 0:29,61 2013 Kyselová Michaela 0:31,19 2011
100Vz
Tomandl David 1:06,18 2013 Okurková Magda 1:07,74 2003
200Vz
Šmehlík Kryštof 2:23,57 2018 Okurková Magda 2:27,51 2003
400Vz
Grábl Lukáš 5:00,43 2003
Řehůřková Nicole
5:29,56
2005
800Vz
Vítek Jakub 10:44,5 2018 Okurková Magda 10:48,44 2003
1500Vz
Grábl Lukáš
19:49,83
2003
Svobodová Klára 21:43,61 2018
50P
Kidar Šimon 0:41,03 2013 Páleníková Martina 0:38,86 2015
100P
Prokeš Adam 1:27,03 2015 Okurková Magda 1:26,91 2003
200P
Šmehlík Kryštof 3:06,04 2018 Páleníková Martina 3:12,58 2015
50Z
Tomandl David 0:34,46 2013 Satková Gabriela 0:38,29 2013
100Z
Tomandl David 1:13,83 2013 Okurková Magda 1:18,7 2003
200Z
Šmehlík Kryštof 2:40,89 2018 Okurková Magda 2:50,68 2003
50M
Šmehlík Kryštof 0:32,05 2018 Páleníková Martina 0:34,92 2015
100M
Šmehlík Kryštof 1:12,07 2018 Janíčková Barbora 1:16,31 2012
200M
Šmehlík Kryštof 2:43,85 2018 Hykrdová Ivana 3:06,83 2005
200Pz
Šmehlík Kryštof 2:38,57 2018 Okurková Magda 2:41,8 2003
400Pz
Šmehlík Kryštof 5:40,11 2018
Okurková Magda
5:45,5
2003

Poslední aktualizace: 1.-2.12.2018 Zimní MČR 12ti-letých, Prostějov (Klára Svobodová 800K / Kryštof Šmehlík 100M, 200M, 200Pz / Kuba Vítek 800K, 1500K).

Sponzoři

Sledujte nás

Ozvěte se nám

+420 737 833 651 | info@plavanikrokodyl.cz
Hradilova 107/11, Brno-Židenice, Česká republika

Přihlášení

Vytvořit účet