Oddílové rekordy dospělých plavců

Oddílové rekordy dospělých plavců Klubu plavecké školy Krokodýl Brno od roku 1995 po současnost.

25m bazén            
  Muži     Ženy    
Disciplína Příjmení a jméno Čas Rok Příjmení a jméno Čas Rok
50Vz Šeda Michal 0:25,59 2017 Singerová Anna-Marie 0:29,34 2017
100Vz Šeda Michal 0:54,61 2016 Singerová Anna-Marie 1:02,85 2017
200Vz Šeda Michal 1:57,95 2016 Singerová Anna-Marie 2:16,76 2017
400Vz Šeda Michal 4:16,12 2016 Singerová Anna-Marie 4:43,2 2017
800Vz Kyselová Michaela 9:30,1 2018
1500Vz Šeda Michal 18:04,2 2016 Obermannová Lucie 18:58,83 2017
50P Odstrčil Filip 0:32,3 2018 Jarošová Soňa 0:45,3 2003
100P Odstrčil Filip 1:09,0 2018 Jarošová Soňa 1:34,0 2005
200P Odstrčil Filip 2:33,5 2018 Jarošová Soňa 3:27,6 2005
50Z Singerová Anna-Marie 0:31,99 2017
100Z Cvrček Petr 1:12,7 2004 Singerová Anna-Marie 1:09,03 2017
200Z Singerová Anna-Marie 2:29,64 2017
50M Šeda Michal 0:27,33 2016 Kyselová Michaela 0:30,9 2018
100M Šeda Michal 0:59,86 2017 Kyselová Michaela 1:06,3 2018
200M Šeda Michal 2:12,47 2016 Kyselová Michaela 2:25,9 2018
100Pz Cvrček Petr 1:08,8 2002 Singerová Anna-Marie 1:11,33 2017
200Pz Odstrčil Filip 2:24,6 2018 Singerová Anna-Marie  2:32,4 2017
400Pz Nehyba Martin 5:41,4 2014 Kyselová Michaela 5:12,1 2018

 

50m bazén            
  Muži     Ženy    
Disciplína Příjmení a jméno Čas
Rok
Příjmení a jméno Čas Rok
50Vz Šeda Michal 0:26,31 2016 Tesařová Barbora 0:31,5 2013
100Vz Šeda Michal 0:56,77 2016 Tesařová Barbora 1:07,4 2011
200Vz Šeda Michal 2:03,89 2016 Tesařová Barbora 2:25,0 2014
400Vz Šeda Michal 4:23,45 2016 Tesařová Barbora 5:02,0 2011
800Vz Šeda Michal 9:22,1 2016 Obermannová Lucie 10:25,95 2017
1500Vz Šeda Michal 17:52,4 2016 Obermannová Lucie 19:24,85 2017
50P Lapeš Lukáš 0:35,2 2010 Umlášková Pavla 0:47,1 2010
100P Minář Michal 1:24,8 2013 Jarošová Soňa 1:37,0 2005
200P Jarošová Soňa 3:28,4 2005
50Z Lapeš Lukáš 0:33,2 2010 Tesařová Barbora 0:36,8 2011
100Z Tesařová Barbora 1:18,7 2011
200Z Tesařová Barbora 2:46,1 2011
50M Šeda Michal 0:27,87 2016 Tesařová Barbora 0:36,4 2011
100M Šeda Michal 1:02,35 2017 Tesařová Barbora 1:21,7 2011
200M Šeda Michal 2:18,31 2016
200Pz Cvrček Petr 2:35,3 2003 Tesařová Barbora 2:51,9 2011
400Pz

Poslední aktualizace: 13.1.2018 Družstva – 1. kolo, Brno-Lesná (Míša Kyselová 800K, 50M, 100M, 200M, 400Pz / Filip Odstrčil 50P (2x), 100P, 200P, 200Pz).

Sledujte nás

Ozvěte se nám

+420 737 833 651 | info@plavanikrokodyl.cz
Hradilova 107/11, Brno-Židenice, Česká republika

Přihlášení

Vytvořit účet