Oddílové rekordy plavců staršího dorostu

Oddílové rekordy plavců staršího dorostu Klubu plavecké školy Krokodýl Brno od roku 1995 po současnost.

25m bazén
Muži
Ženy
Disciplína
Příjmení a jméno
Čas
Rok
Příjmení a jméno
Čas
Rok
50Vz
Šeda Michal 0:25,63 2014 Coufalová Tereza 0:26,66 2017
100Vz
Šeda Michal 0:55,02 2015 Coufalová Tereza 1:00,1 2017
200Vz
Šeda Michal 1:58,8 2015 Kyselová Michaela 2:09,1 2017
400Vz
Šeda Michal 4:15,99 2014 Kyselová Michaela 4:25,85 2017
800Vz
Šeda Michal
8:55,76
2014
Kyselová Michaela
9:13,31
2017
1500Vz
Šeda Michal
16:55,97 2014
Kyselová Michaela
17:38,7
2017
50P
Odstrčil Filip 0:30,59 2017 Bartušková Simona 0:41,2 2015
100P
Odstrčil Filip 1:07,06 2017 Kyselová Michaela 1:19,62 2017
200P
Odstrčil Filip 2:28,0 2016 Bartušková Simona 3:12,03 2015
50Z
Kaš Jakub 0:30,69 2015 Coufalová Tereza 0:29,63 2017
100Z
Lapeš Lukáš 1:05,59 2009 Coufalová Tereza 1:06,2 2018
200Z
Kaš Jakub 2:23,33 2015
Coufalová Tereza
2:24,9 2018
50M
Šeda Michal 0:27,23 2015 Kyselová Michaela 0:29,0 2017
100M
Šeda Michal 1:00,85 2015 Kyselová Michaela 1:04,51 2017
200M
Šeda Michal 2:15,24 2014
Kyselová Michaela
2:19,77
2017
100Pz
Odstrčil Filip 1:04,53 2017 Coufalová Tereza 1:08,91 2017
200Pz
Odstrčil Filip 2:20,41 2016 Singerová Anna-Marie 2:28,8 2016
400Pz
Odstrčil Filip 5:04,99 2017 Kyselová Michaela 5:08,02 2017
50m bazén
Muži
Ženy
Disciplína
Příjmení a jméno
Čas
Rok
Příjmení a jméno
Čas
Rok
50Vz
Šeda Michal 0:26,66 2015 Coufalová Tereza 0:28,52 2017
100Vz
Šeda Michal 0:57,68 2015 Coufalová Tereza 1:01,16 2017
200Vz
Šeda Michal 2:04,45 2014 Kyselová Michaela 2:12,81 2017
400Vz
Šeda Michal
4:25,8 2014
Kyselová Michaela
4:41,84 2017
800Vz
Šeda Michal
9:11,93 2015 Kyselová Michaela 9:46,92 2017
1500Vz
Šeda Michal
17:31,24
2014
Kyselová Michaela
18:40,52
2016
50P
Odstrčil Filip 0:31,31 2016 Singerová Anna-Marie 0:39,22 2015
100P
Odstrčil Filip 1:08,39 2016 Singerová Anna-Marie 1:25,66 2015
200P
Odstrčil Filip 2:28,79 2016 Singerová Anna-Marie 3:00,99 2016
50Z
Kaš Jakub 0:31,77 2016 Coufalová Tereza 0:31,42 2017
100Z
Kaš Jakub 1:08,16 2016 Coufalová Tereza 1:07,35 2017
200Z
Polanský Ondřej 2:26,92 2013 Coufalová Tereza 2:24,22 2017
50M
Šeda Michal 0:28,73 2014 Kyselová Michaela 0:29,8 2017
100M
Kaš Jakub 1:04,01 2016 Kyselová Michaela 1:06,64 2017
200M
Šeda Michal
2:19,47
2014
Kyselová Michaela
2:29,91
2017
200Pz
Odstrčil Filip 2:28,22 2017 Coufalová Tereza 2:32,1 2017
400Pz
Kaš Jakub 5:25,42 2016
Singerová Anna-Marie
5:45,82
2015

Poslední aktualizace: 13.1.2018 Družstva – 1. kolo, Brno-Lesná (Terka Coufalová 100Z (2x), 200Z).

Sledujte nás

Ozvěte se nám

+420 737 833 651 | info@plavanikrokodyl.cz
Hradilova 107/11, Brno-Židenice, Česká republika

Přihlášení

Vytvořit účet