Oddílové rekordy plavců staršího dorostu

Oddílové rekordy plavců staršího dorostu Klubu plavecké školy Krokodýl Brno od roku 1995 po současnost.

25m bazén
Muži
Ženy
Disciplína
Příjmení a jméno
Čas
Rok
Příjmení a jméno
Čas
Rok
50Vz
Tomandl David 0:22,95 2018 Coufalová Tereza 0:26,66 2017
100Vz
Tomandl David 0:49,33 2018 Coufalová Tereza 1:00,1 2017
200Vz
Tomandl David 1:53,34 2018 Kyselová Michaela 2:09,1 2017
400Vz
Šeda Michal 4:15,99 2014 Kyselová Michaela 4:25,85 2017
800Vz
Šeda Michal
8:55,76
2014
Kyselová Michaela
9:13,31
2017
1500Vz
Šeda Michal
16:55,97 2014
Kyselová Michaela
17:38,7
2017
50P
Odstrčil Filip 0:30,59 2017 Bartušková Simona 0:41,2 2015
100P
Odstrčil Filip 1:07,06 2017 Kyselová Michaela 1:19,62 2017
200P
Odstrčil Filip 2:28,0 2016 Bartušková Simona 3:12,03 2015
50Z
Tomandl David 0:27,47 2018 Coufalová Tereza 0:29,63 2017
100Z
Čihák Martin 0:59,84 2019 Coufalová Tereza 1:06,2 2018
200Z
Čihák Martin 2:12,17 2019
Coufalová Tereza
2:24,9 2018
50M
Tomandl David 0:24,12 2018 Kyselová Michaela 0:29,0 2017
100M
Tomandl David 0:53,25 2018 Kyselová Michaela 1:04,51 2017
200M
Tomandl David 2:06,55 2018
Kyselová Michaela
2:19,77
2017
100Pz
Tomandl David 0:59,88 2018 Coufalová Tereza 1:08,91 2017
200Pz
Čihák Martin 2:16,13 2019 Singerová Anna-Marie 2:28,8 2016
400Pz
Tomandl David 4:46,45 2018 Kyselová Michaela 5:08,02 2017
50m bazén
Muži
Ženy
Disciplína
Příjmení a jméno
Čas
Rok
Příjmení a jméno
Čas
Rok
50Vz
Tomandl David 0:23,77 2019 Coufalová Tereza 0:28,52 2017
100Vz
Tomandl David 0:51,7 2019 Coufalová Tereza 1:01,16 2017
200Vz
Tomandl David 1:58,93 2018 Kyselová Michaela 2:12,81 2017
400Vz
Tomandl David
4:20,99 2018
Kyselová Michaela
4:41,84 2017
800Vz
Šeda Michal
9:11,93 2015 Kyselová Michaela 9:46,92 2017
1500Vz
Šeda Michal
17:31,24
2014
Kyselová Michaela
18:40,52
2016
50P
Odstrčil Filip 0:31,31 2016 Singerová Anna-Marie 0:39,22 2015
100P
Odstrčil Filip 1:08,39 2016 Singerová Anna-Marie 1:25,66 2015
200P
Odstrčil Filip 2:28,79 2016 Singerová Anna-Marie 3:00,99 2016
50Z
Čihák Martin 0:26,40 2019 Coufalová Tereza 0:31,42 2017
100Z
Čihák Martin 0:58,19 2019 Coufalová Tereza 1:07,35 2017
200Z
Čihák Martin 2:07,16 2019 Coufalová Tereza 2:24,22 2017
50M
Tomandl David 0:25,26 2019 Kyselová Michaela 0:29,8 2017
100M
Tomandl David 0:55,57 2019 Kyselová Michaela 1:06,64 2017
200M
Tomandl David
2:14,54
2019
Kyselová Michaela
2:29,91
2017
200Pz
Čihák Martin 2:19,6 2019 Coufalová Tereza 2:32,1 2017
400Pz
Čihák Martin 4:54,85 2019
Singerová Anna-Marie
5:45,82
2015

Poslední aktualizace: 20.-23.6.2019 Letní MČR dor.+dosp., Č.Budějovice (Martin Čihák 50Z, 2x 200Z / David Tomandl 2x 50K, 100K, 50M, 100M).

 

Sponzoři

Sledujte nás

Ozvěte se nám

+420 737 833 651 | info@plavanikrokodyl.cz
Hradilova 107/11, Brno-Židenice, Česká republika

Přihlášení

Vytvořit účet