Letní tábor

Každé letní prázdniny vyrážíme za dobrodružstvím pod stany k vodě. Již spoustu let jezdíme do malebného prostředí lesů Vysočiny, nedaleko Borů u Křižanova, kam nás táhne tradice a několikaleté zkušenosti a vzpomínky (většina našich současných trenérů jezdila do Borů už jako malí plavci). V těsné blízkosti tábořiště se nachází rybník, který je pro nás-PLAVCE vždy vítaným a příjemným zpestřením letního dne.

Od roku 2008 jsme z neobyčejného tábora udělali ještě neobyčejnější díky cyklo-zaměření. Dopoledne většinou projíždíme na kolech krásy i „nekrásy“ okolí a odpoledne, po rybníkové koupačce, vyplníme různými veselými pohybovými hrami. Každým táborem nás provází celotáborová hra, při které se po celou dobu pobytu vžíváme do daného tématu, jako např.: Cesta kolem světa (2007), Tour de Bory (2008), Ko(s)mický Showlet (2010), Šmoulové (2014) a spoustu dalších máme ještě v zásobě.

Děti tak získají nejen fyzičku na kolech a během her, ale také spoustu nových nebo i pevnějších kamarádství.

Vždy vítáme všechny naše členy, ale také zájemce z širokých řad přátel a kamarádů!

tabor_velkej

Informace k letnímu táboru

ve tvaru 124356/7890

Souhlasím – nesouhlasím, aby fotografie (či skupinové foto) výše uvedené osoby pořízené při akcích našeho oddílu, byly uveřejněny na webových stránkách klubu, v tisku a propagačních materiálech klubu

Sponzoři

Sledujte nás

Ozvěte se nám

+420 737 833 651 | info@plavanikrokodyl.cz
Hradilova 107/11, Brno-Židenice, Česká republika

Přihlášení

Vytvořit účet