Oddílová reprezentace

Mezi „oddílovou reprezentaci“ a „kandidáty“ je zařazen každý, kdo v předchozím pololetí zaplave alespoň 1 výkon bodovaný dle tabulek FINA 2018 nebo získá medaili na MČR a PČR.

„Oddílovým reprezentantem“ a „kandidátem“ se plavec stává i v průběhu daného pololetí, pokud si limit splní na nějakých závodech.

Povinnosti oddílových reprezentantů a kandidátů:

  • účast na vybraných závodech
  • reprezentace klubu – používání klubového oblečení na závodech a akcích pořádaných klubem (soustředění)
  • chování vhodné reprezentanta klubu

Závodník může být vyřazen:

  • pokles výkonnosti a nesplnění kritérií pro dané období
  • nevhodné a nesportovní chování
  • porušení povinností oddílových reprezentantů a kandidátů
  • neúčast na závodech bez adekvátní a včasné omluvy
  • neuhrazené pohledávky

Podpora Klubu plavecké školy Krokodýl Brno

Každému „oddílovému reprezentantovi“ je klubem hrazeno startovné. Dále „oddílovému reprezentantovi“ klub hradí 60% ze společné dopravy a 50% na společné ubytování na závodech Českého poháru a závodech vybraných oddílem.

Každému „kandidátovi“ je klubem hrazeno startovné. Dále „kandidátovi“ klub hradí 40% ze společné dopravy a 30% na společné ubytování na závodech Českého poháru a závodech vybraných oddílem.

Zahraniční závody, Velké ceny a závody se zahraniční účastí jsou pořádány jako akce, na které si plavci přispívají dle předem schválených cen – „oddíloví reprezentanti“ se slevou maximálně 50% „kandidáti“ maximálně 40%.

 

2019
věk ročník Limit Kandidát-10%
19 let a starší 2000 a st. dospělí 640 bodů 540 bodů
18 let 2001 starší dorost 600 bodů 518 bodů
17 let 2002 starší dorost 560 bodů 495 bodů
16 let 2003 mladší dorost 520 bodů 450 bodů
15 let 2004 mladší dorost 480 bodů 405 bodů
14 let 2005 starší žactvo 440 bodů 360 bodů
13 let 2006 starší žactvo 400 bodů 315 bodů
12 let 2007 mladší žactvo 360 bodů 293 bodů
11 let 2008 pohár ČR 11 320 bodů 270 bodů
10 let 2009 pohár ČR 10 250 bodů 225 bodů

Oddíloví reprezentanti a kandidáti Krokodýlu Brno:

Oddílová reprezentace Kandidáti
1999 a st. Kyselová Michaela 673bod (100M) Podešťová Radka 591bod (50P)
Odstrčil Filip 650bod (100P) Šeda Michal 554bod (100Vz)
2000 Iudin Ostap 540bod (100Vz)
2001 Tomandl David 751bod (100Vz) Tesaříková Anna 562bod (1500Vz)
2002 Čihák Martin 755bod (50Z) Štaud Sebastien 555bod (1500Vz)
Vašata Michal 540bod (400Vz)
2003 Prokeš Adam 553bod (100P) Skalník Marek 514bod (200Vz)
Slatinská Barbora 552bod (200Pz) Pluháčková Veronika 514bod (200Vz)
Holešovská Marie-Magdaléna 541bod (200Vz) Páleníková Martina 512bod (50P)
2004 Kolman Ivan 429bod (200P)
2005 Pěršala Rudolf 521bod (400Vz) Katrňák Kryštof 376bod (50Vz)
Pagáčová Andrea 497bod (400Vz)
Vilímová Kateřina 481bod (50M)
Chlebeček David 479bod (200Vz)
Chmelíková Petra 452bod (100P)
Krkoška David 446bod (200P)
Vintrová Zuzana 446bod (400Vz)
2006 Svobodová Klára 507bod (400Vz) Jílek Vojtěch 390bod (400Vz)
Šmehlík Kryštof 496bod (400Pz) Rubášová Anežka 360bod (50Vz)
Vítek Jakub 476bod (400Vz) Komárková Klára 339bod (400Vz)
Prokešová Bára 443bod (200Vz)
Tioka Jakub 406bod (50Vz)
2007 Holešovská Amálie 429bod (800Vz) Najsrová Lota 339bod (50Vz)
2008 Pluháčková Daniela 326bod (200Vz) Dokoupilová Beata 297bod (200P)
Svobodová Karolína 324bod (100Vz)

 

FINA body kalkulátor

Sponzoři

Sledujte nás

Ozvěte se nám

+420 737 833 651 | info@plavanikrokodyl.cz
Hradilova 107/11, Brno-Židenice, Česká republika

Přihlášení

Vytvořit účet