Italské soustředění

Italské soustředění

2022-05-23T19:34:27+00:0023/05/22|Aktuality|

Družstva Elit a Telit 10 dní trénovala v olympijském centru @bellaitaliavillage v Lignan.
Program byl podobný jako minulé soustředění, tj. každý den dvoufázový trénink ve vodě🏊 a jednu hodinu suché přípravy v podobě silového tréninku🏋️ nebo fyzia🧘. Tréninky byly spíše objemové a celkem máme 💯km, na programu byl i kontrolní závod s následným rozborem.
Předposlední den jsme měli videomeeting s australským trenérem Tomem Froňkem na téma: Tréninkový plán a vrcholný závod.
Nechybělo ani koupání v moři, regenerace na pláži🏖️ a poznávání italské gastronomie🍝.

Na závěr slova trenéra Petra: ,,Na těžkou jarní práci bylo plánované soustředění v Itálii. Po několika komplikacích se povedlo soustředění uskutečnit. V tréninkovém centru už vše šlapalo jak mělo. Vstřícný personál nám vyšel vstříc ve všech našich požadavcích a prosbách. Plánovaná těžká práce mohla začít.
Tréninková skupina si vedla velice dobře. Plánované tréninky jsme zvládli a musím všechny pochválit. Byla to dobře odvedená práce.
Na soustředění jsme získali nové přátele ze Slovenska. Velice zajímavá zkušenost byla možnost sledovat Ukrajinskou reprezentaci v přípravě na nadcházející MS s jejich trenér Konstantinem Kardashovem.
Věřím, že odhodlání a nasazení družstva vydrží do konce tréninkové přípravy a všechna práce bude zúročena v krásné osobáky.”

Podobné příspěvky

Žádné podobné příspěvky