Krokodýl si z Mistrovství ČR odváží celkem 11 medailí!

2022-12-05T07:21:12+00:0001/12/22|Aktuality|
Jako každý rok jsme náš klub reprezentovali na zimním Mistrovství republiky na 25m bazéně, které se plave i jako 8. kolo ČP Arena cup.
Přehled našich úspěchů:
50 osobních rekordů
27 účasti ve finále a semifinále
11 medailí
8 překonaných oddílových rekordů
Kryštof Šmehlík se stal Mistrem republiky v mladších juniorech na 200M. Do sbírky si ještě přidal dvě bronzové medaile na 100M a 200PZ.
V mladších juniorech se ještě umístil Maksym Dovbush. Na stupeň vítězů vystoupil celkem 4x: stříbro na200Z, stříbro na 400PZ, bronz na 100Z a bronz na50Z.
Lucka Sochorová si v těsném boji mezi mladšími juniorkami vybojovala bronz na 100PZ.
Danylo Chobanian bodoval v kategorii starších juniorů. Na kraulových tratích si vyplaval 3 medaile. Na 1500VZ a 800VZ vybojoval stříbrné medaile a na 400VZ získal bronzovou medaili.