Naši žáci bodovali na Pohárech ČR

Naši žáci bodovali na Pohárech ČR

2021-12-14T19:28:41+00:0014/12/21|Aktuality|

První prosincový víkend proběhly Poháry České republiky 10 a 11letého žactva. Náš klub reprezentovalo celkem 6 závodníků, kteří se v konkurenci těch nejlepších rozhodně neztratili! 💪🐊

Na Poháru desetiletých ve Vsetíně zabodovala Lucka Heikenwälderová, když si vyplavala 5️⃣. místo na prsové 50 a na dvojnásobné trati skončila 6️⃣. ‼️ Dvakrát 5️⃣. byli Krokodýlové také ve smíšených štafetách na 4×50 VZ a 4×50 PZ ve složení Verča Španková, Lucka Heikenwälderová, Vašek Božovský a Hynek Dokoupil.

V Brně si na Poháru jedenáctiletých ukořistila Nikča Vafková místo v TOP 1️⃣0️⃣ na 800 VZ, když doplavala na 6. místě. Společně s Šimonem Richtrem si na všech startech navíc vytvořili nové osobní rekordy.🤩

Všem gratulujeme k předvedeným výkonům!!! 🐊

Výsledky z poháru desetiletých můžete najít zde a z poháru jedenáctiletých zde.

Podobné příspěvky

Žádné podobné příspěvky