Skvělé výkony z mezinárodních závodů!

Skvělé výkony z mezinárodních závodů!

2024-06-13T08:30:23+00:0017/05/24|Aktuality|

Nezadržitelně se nám blíží juniorské i dospělé Mistrovství ČR a tak si naši plavci ještě narychlo odskočili vylepšit časy na Velkou cenu Pardubic🐴 a Vienna International Swim Meet.
V Pardubicích se dařilo Káji Svobodové a Kryštofovi Šmehlíkovi, když si oba několikrát vylepšili své osobní rekordy a k tomu přidali i finálová umístění. Velmi vyrovnaný souboj o medaile předvedla Kája na 200 VZ, kde ji nakonec na bronz scházeli pouhé 3️⃣ setiny😱. Kryštof předvedl také kvalitní výkony a nejlépe se umístil v mezinárodní konkurenci na 6. místě. Do “béčkového” finále se podíval Adam Vydržal se svou oblíbenou disciplínou 200P.👏
Dařilo se nám i ve Vídni, kde také jen těsně za stupni vítězů dohmátla Lucka Sochorová v OPEN finále na 50 VZ😱, zároveň to pro ni znamenalo 🥈 v juniorech. Stejné umístění získala v 🅱️finále Nela Ličáková v čase jen těsně za osobákem. V 🅱️éčku se představil i zástupce můžu a to náš David Krkoška💪. A naše hostující děvčata Radka Podešťová a Lucka Svobodová se celkem ve finálích představily hned 3x!
Gratulujeme všem k výkonům a věříme, že své časy zvládnou ještě vylepšit na blížícím se juniorském MČR!!!💪💥

Podobné příspěvky

Žádné podobné příspěvky