Karvinský motýlkářský trojboj

Karvinský motýlkářský trojboj

2018-03-11T20:59:58+00:0010/03/18|Termínovka, Termínovka 2018 jaro, Závody|

Kategorie: OPEN; vedoucí výpravy: Michal Minář
Termín: 10. 3. 2018
Místo konání: krytý bazén Karviná

Do Karviné jsme tentokrát přijeli osobním autem, jelikož se jubilejního 20. ročníku Karvinského motýlkářského trojboje zúčastnilo z našich řad pouze 5 plavců (4 žáci ročníku 2006 a 1 trenér). Všichni útočili na osobní maxima a někteří i na oddílové rekordy.

Všech pět účastníků si z Karviné odvezlo alespoň dva osobní rekordy. Ani v jedné motýlkářské disciplíně nenašel přemožitele Kryštof Šmehlík – všechny tři tratě ovládl a tím i celý trojboj, za což získal finanční odměnu a velký pohár! Bonusová pro něj poté byla ještě stříbrná medaile za 50P.

Na stupně vítězů útočila i Klára Svobodová, které se bohužel nepovedl úvodní start na 50M, nabrané manko se jí již nepodařilo napravit a v trojboji skončila na 4. místě. Na 200M nebyla žádná žačka v její kategorii rychlejší a útěchou jí může být i krásný osobák na 100K o 2s!

Pro Inku Babánkovou byla 50M také osudnou – nechala se na ni disknout za předčasný start. Nebýt nepatrného pohybu na startovním bloku, obsadila by v trojboji 7. místo. Čtvrtým členem naší výpravy byl Vojta Jílek, který skončil v trojboji na 9. místě.

Všem účastníkům gratulujeme a přejeme podobné a ještě lepší úspěchy příští víkend na Plzeňském vytrvalci!

Propozice  Naše výsledky  Celkové výsledky  Fotogalerie

Podobné příspěvky

Žádné podobné příspěvky