2018-06-13T07:17:06+00:0009/06/18|Termínovka, Termínovka 2018 jaro, Závody|

Ročníky: 2004 – 2006; vedoucí výpravy: Tadeáš Muzikant
Termín: 9. – 10. 6. 2018
Místo konání: sportovní areál TJ Tesla Brno, Brno-Lesná

V sobotu 9. 6. a neděli 10. 6. 2018 se v Brně na bazénu TJ Tesla konal Letní krajský přebor staršího a mladšího žactva (ročníky 2004–2006). Pro děti to byly důležité závody, protože se díky nim mohly nominovat na Mistrovství České republiky v plavání.

Náš oddíl zde zaplaval velice kvalitní výsledky, včetně několika umístění na stupních vítězů. Nejlepších výsledků dosáhl Kryštof Šmehlík, který získal čtyři první místa v disciplínách 200 PZ, 100 M, 200 M a 400 PZ, dvě druhá a jedno třetí místo. Dalším úspěšným medailistou byl Jakub Vítek, který vyhrál disciplínu 1500 VZ, získal pět druhých míst a jedno třetí místo. Spolu s vítězstvím v disciplíně 100 M se podařilo Davidovi Chlebečkovi získat i jedno druhé a třetí místo. Vítězkou byla i Klára Svobodová, které se podařilo získat zlato na 800 VZ a druhé místo za 200 M.

K těmto čtyřem úspěšným plavcům se přidala i Zuzana Vintrová, která vybojovala druhé místo na 800 VZ. Vojtěch Jílek si vyplaval čtyři třetí místa v disciplínách 50 VZ, 200 Z, 100 Z a 100 VZ. Dvou bronzových pozic dosáhli David Krkoška a Petra Chmelíková, oba v disciplínách 100 a 200 P. Na třetím místě se umístili i Ivan Kolman na 200 P, Bára Prokešová na 400 PZ a Kateřina Vilímová na 200 Z.

Všem účastníkům gratulujeme k osobním rekordům a krásným umístěním!