Otevřený jarní městský přebor žactva kategorie B+C

2018-03-31T06:16:01+00:0024/03/18|Termínovka, Termínovka 2018 jaro, Závody|

Ročníky: 2006-2009.; vedoucí výpravy: Michal Minář
Termín: 24. 3. 2018
Místo konání: TJ Tesla Brno, Brno-Lesná

Tyto závody pořádal nadační fond zakladatelů brněnského plavání a Klub plavecké školy Krokodýl Brno s pověřením Městského plaveckého svazu. Závody byly určeny pro žactvo kategorie B+C (ročníky 2006 až 2009). Na bazéně se nám tedy představili jak již zkušené 12ti-leté žactvo, tak i naši mladší z přípravek F a G.

Občas se sice stalo, že někteří neustáli tíhu okamžiku a nechali se diskvalifikovat za předčasný start, ale slzy jsme rychle zahnali vydařeným dalším startem! Doufám, že se závody všem plavcům líbili a již nyní se těší na další.

Stupně vítězů si vyplavali: Kryštof Šmehlík (6x zlato), Kuba Vítek (5x), Vojta Jílek (4x), Bára Prokešová (2x) a Petr Kolman (1x). Kluci neměli příliš velkou konkurenci, a tak ve štafetách (4×50 Pz i 4×50 Vz) obsadili vždy s velkým náskokem 1. místo, holky byly čtvrté na 4×50 Pz.