Plzeňské sprinty (7. kolo ČP)

Plzeňské sprinty (7. kolo ČP)

2018-11-28T12:59:00+00:0016/11/18|Termínovka, Termínovka 2018 podzim, Závody|

Kategorie: OPEN; vedoucí výpravy: Eva Himrová
Termín: 16. – 18. 11. 2018
Místo konání: plavecký bazén Plzeň – Slovany

Plzeňské sprinty 2018

7. kolo Českého poháru proběhlo 16. – 18. 11. 2018 v Plzni na Slovanech, kde jsme nemohli opět chybět, jelikož jsou to naše oblíbené závody a navíc s kvalitním zastoupením nejen mezinárodních účastníků. Změna termínu oproti loňským rokům nás nezaskočila, naopak velmi potěšila, jelikož jsme mohli otestovat průběh naší přípravy na blížící se MČR.

Na závody jsme vyrazili v počtu 16ti plavců. Všem se povedlo získat (nebo alespoň vyrovnat) nejeden osobní rekord, a tak nás dobrá nálada provázela téměř celým průběhem závodů.

Letošní opět velmi kvalitní zastoupení zahraniční i české špičky plavců pro nás bylo velikým přínosem. Nejenže jsme nabrali další potřebné zkušenosti, ale také jsme dali plaveckému světu o sobě vědět a ukázali se v tom nejlepším světle.

Nejkrásnější tečkou za náročnými třídenními závody a největším oceněním pro nás všechny byla určitě bronzová medaile z mixové polohové štafety, o kterou se postarali: Martin Čihák, Martina Páleníková, Michaela Kyselová a David Tomandl !!!

Pěti našim reprezentantům se podařilo dokonce několikrát probojovat až do finále a to i do A finále, kde bylo výrazně vyšší zastoupení zahraničních plavců převážně z Maďarska. Jmenovitě se o to zasloužili hlavně: Martin Čihák (4x B finále), Majda Holešovská (1x B finále), Míša Kyselová (1x A finále + 2x B finále), Filip Odstrčil (1x B finále) a David Tomandl (3x A finále, 2x B finále). Konkrétní výsledky naleznete ve výpisu výsledků viz níže.

Ačkoliv se jednalo o dlouhé a náročné třídenní závody, odjížděli jsme všichni domů spokojeni a plně připraveni na další závody.

Plavecký svět prostě musí s Krokodýlem počítat!

Naše výsledky  Celkové výsledky  Fotogalerie

 

Podobné příspěvky

Žádné podobné příspěvky