2017-05-28T14:35:34+00:0008/10/16|Termínovka, Termínovka 2016 podzim, Závody|

Ročníky: 2006 a starší, vedoucí výpravy: Tereza Kiszková
Termín: 8. 10. 2016
Místo konání: Vysoké Mýto

Dne 8.10. jsme se zúčastnili závodů ve Vysokém Mýtě. Jako každý rok i letos byly závody velice dobře obsazeny. Ve veliké konkurenci se nám podařilo vylepšit naše osobní rekordy. A nejen rekordy osobní, ale také rekordy oddílové. Vylepšit 15 let starý rekord na trati 100m motýlek se podařilo nejmladší závodnici z celé výpravy Klárce Svobodové. Byť ho vylepšila pouze o jednu desetinu, radost byla obrovská. Hodnota nového oddílového rekordu pro tuto trať na 25 metrovém bazéně je 1:29,3. Věříme, že se ho podaří do konce sezóny ještě několikrát vylepšit.

Závody ve Vysokém Mýtě mají jednu odlišnost a tou je, že se nevyhlašují vítězové, a proto odpadá radost z “bedny”. Ale pokud by tam bedna byla, pak by si na ni naši závodníci několikrát za celý den stoupli.

Mezi nejúspěšnější závodníky se zařadil Ivan Kolman, který získal 1. místo na trati 100m prsa, 2. místo na trati 50m motýlek a čtyři 3. místa na tratích 100m polohový závod, 100m motýlek, 50m prsa a 100m volný způsob. Nejúspěšnější plavkyní byla Klárka Svobodová, která získala dvě 1. místa a to na tratích 50m a 100m motýlek. Mezi medailově úspěšné plavce se také zařadili Matyáš Gec – 3. místo 100m znak a Arnošt Rubáš – 2. místo 100m motýlek. Ostatní posbírali neuvěřitelné množství bramborových medailí a také osobních rekordů.

Všem zúčastněným gratuluji a přeji jim hodně úspěchů v dalších závodech.

TK

Ps.: Omlouvám se za horší kvalitu fotek.Naše výsledky  Celkové výsledky  Fotogalerie