Zimní Mistrovství ČR 2017 dorostu a dospělých (9. kolo ČP)

2018-01-01T09:29:17+00:0023/11/17|Termínovka, Termínovka 2017 podzim, Závody|

Kategorie: OPEN; vedoucí výpravy: Petr Cvrček
Termín: 23. – 26. 11. 2017
Místo konání: plavecký bazén Plzeň – Slovany

1. Den MČR
Hned první den Národního šampionátu se nám vyvedl na výbornou. Naší 7-členné výpravě se povedlo několik úžasných osobáků a ukořistili jsme i několik medailí! Krokodýli získali stříbrnou medaili v podání Davida Tomandla na 100 znak a bronzovou na 50 kraul. Na 400 kraul pak získala bronz i Míša Kyselová. Dorostenci si zaplavali polohovou štafetu a obsadili 8. místo.

2. Den MČR
Ani druhý den mistrovských závodů nezůstali Krokodýli v ústraní a zabojoval nejen o další osobáčky, ale i o medaile… V pátek se David Tomandl stal Mistrem ČR na 100 kraul a přidal stříbrnou medaili na 100 motýl. Míša Kyselová získala stříbro na 1500 kraul.

3. Den MČR
Medailové sčítání pokračuje a s dalším dnem přidáváme další cenné kovy… David Tomandl vybojoval 2x stříbro na 200 kraul a 50 znak a ve finále na 100 kraul zaostal o 0,04s za stupni vítězů a zbyla na něj jen medaile bramborová. Martin Čihák se probojoval do semifinále na 50 znak. Anička Singerová zazářila na 200 znak a obsadila 5. místo v kategorii OPEN. Míša Kyselová ukořistila bramborovou medaili na 200 motýl a probojovala se do finále OPEN, které poplave v neděli.

4. Den MČR
V posledním dni se naši plavci nevzdali, opřeli se do závodů a šli do toho naplno až do posledního startu. David Tomandl si vyplaval mezi dorostenci stříbro na 50 motýl a ve svém posledním startu – ve finále OPEN na stejné trati obsadil 6. místo. Míša Kyselová se ve stejné disciplíně probojovala do semifinále. Mezi dorostenkami získala bronzovou medaili na trati 800 kraul a její výkon v OPEN finále na 200 motýl stačil jen na 4. místo.

Děkujeme moc všem našim reprezentantům Aničce Singerové, ši Kyselové, Filipu Odstrčilovi, Michalu Vašatovi, Michalu Šedovi, Davidu Tomandlovi a Martinu Čihákovi za skvělou reprezentaci a gratulujeme jim ke všem jejich úspěchům a osobním rekordům!!

Celkově se nám povedlo získat jeden titul Mistra ČR, k tomu dalších 9 medailí, 4x 4. místo v OPEN finále a 26 letošních nejlepších zaplavaných časů.

Minimálně stejně tak úspěšné závody přejeme i našim mladším členům na Pohárech ČR a MČR žactva 🙂