Zimní Mistrovství ČR dorostu a dospělých 2018 (8. kolo ČP)

2019-02-17T16:08:39+00:0013/12/18|Termínovka, Termínovka 2018 podzim, Závody|

Kategorie: OPEN; vedoucí výpravy: Petr Cvrček
Termín: 13. – 16. 12. 2018
Místo konání: plavecký areál Plzeň – Slovany

První hlášení ze Zimního mistrovství České republiky:
Za první dva dny bojů na vrcholném klání zimní přípravy se nám podařilo získat několik osobních rekordů a dokonce i cenných kovů. Martin Čihák získal v kategorii mladšího dorostu 🥉 na 100 znak, 🥇 na 100 kraul a probojoval se na 100 a 200 znak do Open finále. Dále vybojoval 🥔 na 50 kraul a 200 znak. David Tomandl získal v kategorii staršího dorostu 🥉 na 50 kraul, 🥈 na 100 kraul a 🥇 na 100 motýl. Do Open finále se probojoval na všechny 3 starty. Míša Kyselová si vyplavala semifinále na 100 kraul a 100 motýl. Motýlem se probojovala do Open finále. Většina výpravy na své hlavní starty ještě čeká, takže se máme na co těšit!

Další 2 dny letošního zimního MČR se nám dařilo mimořádně. V sobotu se povedlo Davidovi vybojovat 2x 🥉na 100K a 100M v kategorii open, o pouhých 8setin od zlaté medaile! Martin Čihák vyhrál 50Z v kategorii dorostu a probojoval se do nedělního open finále, kde se umístil na 7. místě. Míša Kyselová ukořistila 🥉místo na 100M v kategorii open.
V neděli David Tomandl vyhrál 🥇 50M v dorostu a 🥈 v kategorii open. Míša Kyselová vybojovala další 🥉 v kategorii open na 200M.
Za celé MČR se našim plavcům povedlo udělat si mnoho osobních rekordů a získat mnoho zkušeností. Těšíme se na nadcházející svátky a přípravu na další sezónu. 😎

Děkujeme všem našim plavcům za reprezentaci klubu!!