Zimní Mistrovství ČR žactva, kadetů, dorostu a dospělých v DP

2017-04-09T11:24:16+00:0002/04/17|Termínovka, Termínovka 2017 jaro, Závody|

Ročníky: 2006 a starší; vedoucí výpravy: Petr Cvrček
Termín: 2. 4. 2017
Místo konání: Praha – Podolí

Druhý den po našich závodech Cena Brněnského Draka se v neděli konalo Mistrovství ČR v dálkovém plavání na 5km. Každoročně je závod uspořádán v Praze na 50m bazéně v Podolí. Letos jsme se na tyto závody zajeli podívat i my. Nominaci splnilo 7 závodníků a všichni se s tratí poprali statečně.

Nejmladším zástupcem našeho klubu byla Zuzka Vintrová, která plavala jako první a stihla svoji trasu odplavat úplně akorát. 5km dlouhý závod doplavala akorát s vypršením stanoveného limitu a skončila na 10. místě.

Další se na trať vydal Matyáš Gec, který skončil na 8. místě ve svém ročníku. Zároveň s ním bojoval Marek Halva, který nestihl limit pro doplavání závodu.

V další rozplavbě se dětem zadařilo a Marek SkalníkVerčou Pluháčkovou zabojovali a vyplavali si oba 3. místo ve svém ročníku. S nimi s 5km dlouhou tratí válčil Martin Tran, který nestihl limit cca o 5 vteřin.

Poslední, kdo se pustil do nedělního závodu, byla Míša Kyselová. Jako nejzkušenější závodník výpravy nezklamala a zkušeně se vypořádala s celou tratí. Svedla velký souboj se svojí soupeřkou Peťou Šťastnou a doplavala si pro 4. místo ve svojí kategorii.

Tím byla završena naše premiérová účast na MČR 5km a byla velmi úspěšná!!