Oddílové rekordy 11ti letých plavců Klubu plavecké školy Krokodýl Brno od roku 1995 po současnost.

25m bazén
Muži
Ženy
Disciplína
Příjmení a jméno
Čas
Rok
Příjmení a jméno
Čas
Rok
50Vz
Tomandl David0:30,32012Janíčková Barbora0:30,72011
100Vz
Šmehlík Kryštof1:06,612017Okurková Magda1:09,22002
200Vz
Grábl Lukáš2:25,32002Okurková Magda2:30,42002
400Vz
Grábl Lukáš5:08,22002Svobodová Klára5:20,342017
800Vz
Vítek Jakub
10:40,642017Svobodová Klára10:53,022017
1500Vz
Grábl Lukáš
19:51,8
2002
50P
Prokeš Adam0:40,42014Páleníková Martina0:39,32014
100P
Prokeš Adam1:27,42014Okurková Magda1:26,72002
200P
Kolman Ivan
3:03,12015
Purčová Lenka
3:08,2
2011
50Z
Čihák Martin0:34,32013Janíčková Barbora0:35,32011
100Z
Čihák Martin1:14,72013Janíčková Barbora1:16,92011
200Z
Čihák Martin2:41,52013Janíčková Barbora2:42,42011
50M
Šmehlík Kryštof0:32,822017Janíčková Barbora0:33,22011
100M
Grábl Lukáš1:15,62002Janíčková Barbora1:16,02011
200M
Grábl Lukáš
2:44,3
2002
Svobodová Klára
3:05,43
2017
100Pz
Šmehlík Kryštof1:17,122017Janíčková Barbora1:18,22011
200Pz
Šmehlík Kryštof2:46,112017Okurková Magda2:46,52002
400Pz
Švehla Jan
6:19,0
2002
Okurková Magda
5:51,1
2002
50m bazén
Muži
Ženy
Disciplína
Příjmení a jméno
Čas
Rok
Příjmení a jméno
Čas
Rok
50Vz
Šmehlík Kryštof0:31,772017Slatinská Barbora0:33,02014
100Vz
Grábl Lukáš1:09,52002Okurková Magda1:12,762002
200Vz
Grábl Lukáš2:28,652002Okurková Magda2:32,622002
400Vz
Grábl Lukáš
5:14,3
2002
Hykrdová Ivana
5:36,33
2004
800Vz
Vítek Jakub
11:48,05
2017
Řehůřková Nicole11:38,462004
1500Vz
Grábl Lukáš
20:18,69
2002
Svobodová Klára24:48,42017
50P
Prokeš Adam0:42,722014Páleníková Martina0:40,862014
100P
Lapeš Lukáš1:31,72002Páleníková Martina1:32,532014
200P
Lapeš Lukáš
3:12,89
2002
Vašínková Dominika3:17,942003
50Z
Jílek Vojtěch0:39,392017Janíčková Barbora0:39,152011
100Z
Čihák Martin1:21,372013Janíčková Barbora1:22,02011
200Z
Kočička Jakub2:50,722004Okurková Magda2:53,692002
50M
Šmehlík Kryštof0:35,272017Svobodová Klára0:39,482017
100M
Grábl Lukáš1:17,412002Okurková Magda1:23,32002
200M
Grábl Lukáš
2:50,97
2002
Svobodová Klára
3:24,08
2017
200Pz
Švehla Jan2:52,172002Okurková Magda2:55,62002
400Pz
Švehla Jan
6:20,9
2002
Okurková Magda
6:13,19
2002

Poslední aktualizace: 16.12.2017 BrnoCup (Šmehlík Kryštof 50M, 100Pz).