Oddílové rekordy 14ti letých plavců Klubu plavecké školy Krokodýl Brno od roku 1995 po současnost.

25m bazén
Muži
Ženy
Disciplína
Příjmení a jméno
Čas
Rok
Příjmení a jméno
Čas
Rok
50Vz
Tomandl David0:25,292015Janíčková Barbora0:26,752014
100Vz
Tomandl David0:56,352015Janíčková Barbora1:00,62014
200Vz
Švehla Jan2:04,72005Janíčková Barbora2:10,82014
400Vz
Švehla Jan / Pěršala Rudolf4:23,72005 / 2019Svobodová Klára4:46,222020
800Vz
Kolman Ivan10:14,472018Svobodová Klára9:57,722020
1500Vz
Švehla Jan18:10,12005
50P
Prokeš Adam0:32,792017Páleníková Martina0:35,732017
100P
Prokeš Adam1:10,892017Janíčková Barbora1:17,592014
200P
Prokeš Adam2:36,442017
Páleníková Martina
2:55,232017
50Z
Vašata Michal0:29,522016Janíčková Barbora0:29,692014
100Z
Tomandl David1:01,892015Janíčková Barbora1:04,42014
200Z
Čihák Martin2:15,92016Janíčková Barbora2:18,632014
50M
Tomandl David0:26,462015Janíčková Barbora0:27,842014
100M
Tomandl David0:58,832015Janíčková Barbora1:02,062014
200M
Chlebeček David
2:25,932019Janíčková Barbora2:32,612014
100Pz
Prokeš Adam1:05,992017Janíčková Barbora1:05,472014
200Pz
Tomandl David2:19,492015Janíčková Barbora2:22,092014
400Pz
Chlebeček David
4:59,742019Holešovská Marie-Magdaléna5:21,562017
50m bazén
Muži
Ženy
Disciplína
Příjmení a jméno
Čas
Rok
Příjmení a jméno
Čas
Rok
50Vz
Tomandl David0:25,982015Janíčková Barbora0:27,572014
100Vz
Tomandl David0:59,032015Janíčková Barbora1:02,572014
200Vz
Pěršala Rudolf2:10,052019Janíčková Barbora2:16,522014
400Vz
Pěršala Rudolf
4:33,62019Holešovská Marie-Magdaléna4:57,852017
800Vz
Pěršala Rudolf9:37,632019Holešovská Marie-Magdaléna10:02,12017
1500Vz
Vašata Michal19:01,752016Svobodová Klára19:44,462020
50P
Prokeš Adam0:33,252017Páleníková Martina0:36,132017
100P
Prokeš Adam1:12,772017Páleníková Martina1:22,032017
200P
Prokeš Adam
2:40,872017Janíčková Barbora2:57,582014
50Z
Vašata Michal0:31,892016Janíčková Barbora0:32,652014
100Z
Šmehlík Kryštof1:08,382020Janíčková Barbora1:08,152014
200Z
Pěršala Rudolf2:25,182019Janíčková Barbora2:25,232014
50M
Tomandl David0:28,182015Janíčková Barbora0:29,12014
100M
Tomandl David1:02,92015Janíčková Barbora1:03,722014
200M
Šeda Michal2:30,492011Holešovská Marie-Magdaléna2:39,32017
200Pz
Šmehlík Kryštof2:22,912020Janíčková Barbora2:32,452014
400Pz
Šmehlík Kryštof5:12,682020Holešovská Marie-Magdaléna5:31,752017

Poslední aktualizace: 27.6.2020 CoronaCup žactvo, Praha-Podolí (Kryštof Šmehlík 100Z, 200Pz).