Oddílové rekordy plavců mladšího dorostu Klubu plavecké školy Krokodýl Brno od roku 1995 po současnost.

25m bazén
MužiŽeny
DisciplínaPříjmení a jménoČasRokPříjmení a jménoČasRok
50VzTomandl David0:23,482017Janíčková Barbora0:26,372016
100VzTomandl David0:50,122017Janíčková Barbora0:57,882016
200VzTomandl David1:50,752017Janíčková Barbora2:07,782016
400VzTomandl David4:06,472017Kyselová Michaela4:35,852015
800VzŠtaud Sebastien9:02,822018Kyselová Michaela9:34,352015
1500VzŠtaud Sebastien17:05,72018Kyselová Michaela18:47,522015
50PProkeš Adam0:31,852018Janíčková Barbora0:34,952015
100PLvutin Lev1:06,422022Slatinská Barbora1:18,162018
200PLvutin Lev2:24,842022Pagáčová Andrea2:50,512021
50ZČihák Martin0:26,032018Janíčková Barbora0:28,242015
100ZČihák Martin0:56,582018Janíčková Barbora0:59,982016
200ZČihák Martin2:04,452018Janíčková Barbora2:12,542015
50MTomandl David0:24,842017Janíčková Barbora0:27,172015
100MTomandl David0:55,142017Janíčková Barbora1:02,452016
200MTomandl David2:06,922017Janíčková Barbora2:24,02016
100PzČihák Martin1:01,772018Janíčková Barbora1:02,922015
200PzČihák Martin2:12,522018Janíčková Barbora2:20,472015
400PzČihák Martin4:42,132018Janíčková Barbora5:00,092015

 

50m bazén
MužiŽeny
DisciplínaPříjmení a jménoČasRokPříjmení a jménoČasRok
50VzTomandl David0:24,342017Janíčková Barbora0:27,62016
100VzTomandl David0:52,932017Janíčková Barbora1:00,192016
200VzTomandl David2:02,052017Janíčková Barbora2:14,162016
400VzPěršala Rudolf4:22,532021Kyselová Michaela4:46,112015
800VzŠtaud Sebastien9:21,62018Svobodová Klára9:51,922022
1500VzŠtaud Sebastien17:37,232018Kyselová Michaela19:13,032015
50PLvutin Lev0:30,422022Pagáčová Andrea0:36,032021
100PLvutin Lev1:07,052022Páleníková Martina1:21,232019
200PLvutin Lev2:27,182022Páleníková Martina2:54,162019
50ZČihák Martin0:27,752018Janíčková Barbora0:29,152016
100ZČihák Martin0:59,222018Janíčková Barbora1:04,022016
200ZČihák Martin2:13,482018Janíčková Barbora2:21,962016
50MTomandl David0:25,722017Janíčková Barbora0:27,962016
100MTomandl David0:56,722017Janíčková Barbora1:03,052016
200MŠmehlík Kryštof2:11,662022Janíčková Barbora2:29,212016
200PzDovbush Maksym2:14,162022Janíčková Barbora2:25,262015
400PzDovbush Maksym4:49,862022Janíčková Barbora5:25,92016