Oddílové rekordy plavců staršího dorostu Klubu plavecké školy Krokodýl Brno od roku 1995 po současnost.

25m bazén
Muži
Ženy
Disciplína
Příjmení a jméno
Čas
Rok
Příjmení a jméno
Čas
Rok
50Vz
Tomandl David0:22,862019Coufalová Tereza0:26,662017
100Vz
Tomandl David0:49,332018Coufalová Tereza1:00,12017
200Vz
Tomandl David1:52,342019Kyselová Michaela2:09,12017
400Vz
Šeda Michal4:15,992014Kyselová Michaela4:25,852017
800Vz
Šeda Michal
8:55,76
2014
Kyselová Michaela
9:13,31
2017
1500Vz
Šeda Michal
16:55,972014
Kyselová Michaela
17:38,7
2017
50P
Odstrčil Filip0:30,592017Bartušková Simona0:41,22015
100P
Odstrčil Filip1:07,062017Kyselová Michaela1:19,622017
200P
Odstrčil Filip2:28,02016Slatinská Barbora2:55,412020
50Z
Čihák Martin0:25,592019Coufalová Tereza0:29,632017
100Z
Čihák Martin0:55,372019Coufalová Tereza1:06,22018
200Z
Čihák Martin2:00,952019
Coufalová Tereza
2:24,92018
50M
Tomandl David0:24,122018Kyselová Michaela0:29,02017
100M
Tomandl David0:53,252018Kyselová Michaela1:04,512017
200M
Tomandl David2:03,382019
Kyselová Michaela
2:19,77
2017
100Pz
Čihák Martin0:59,532019Coufalová Tereza1:08,912017
200Pz
Čihák Martin2:16,132019Singerová Anna-Marie2:28,82016
400Pz
Tomandl David4:46,452018Kyselová Michaela5:08,022017
50m bazén
Muži
Ženy
Disciplína
Příjmení a jméno
Čas
Rok
Příjmení a jméno
Čas
Rok
50Vz
Tomandl David0:23,772019Coufalová Tereza0:28,522017
100Vz
Tomandl David0:51,72019Coufalová Tereza1:01,162017
200Vz
Tomandl David1:58,932018Kyselová Michaela2:12,812017
400Vz
Tomandl David
4:20,992018
Kyselová Michaela
4:41,842017
800Vz
Šeda Michal
9:11,932015Kyselová Michaela9:46,922017
1500Vz
Šeda Michal
17:31,24
2014
Kyselová Michaela
18:40,52
2016
50P
Odstrčil Filip0:31,312016Singerová Anna-Marie0:39,222015
100P
Odstrčil Filip1:08,392016Páleníková Martina1:25,542020
200P
Odstrčil Filip2:28,792016Singerová Anna-Marie3:00,992016
50Z
Čihák Martin0:26,402019Coufalová Tereza0:31,422017
100Z
Čihák Martin0:58,192019Coufalová Tereza1:07,352017
200Z
Čihák Martin2:07,162019Coufalová Tereza2:24,222017
50M
Tomandl David0:25,262019Kyselová Michaela0:29,82017
100M
Tomandl David0:55,572019Kyselová Michaela1:06,642017
200M
Tomandl David
2:14,54
2019
Kyselová Michaela
2:29,91
2017
200Pz
Čihák Martin2:19,62019Coufalová Tereza2:32,12017
400Pz
Čihák Martin4:54,852019
Singerová Anna-Marie
5:45,82
2015

Poslední aktualizace: 22.-23.2.2020 MČR družstev – semifinále, Zlín (Marťa Páleníková 200P).