Ročník narození: 2003

Tréninková skupina: Elite (trenér: Petr Cvrček)

Nejhodnotnější výkon: 538 bodů, 1500 volný způsob (24.-25.7. 2021, CORCAvid TEST 2 – 2.kolo, Bratislava)

kandidát pro členství v oddílové reprezentaci KPŠ Krokodýlu Brno.

Úspěchy:

2021

  • Bronzový medailista z Mistrovství ČR na 20 km z Račic (st. dorost)
  • Bronzový medailista z Mistrovství ČR štafet na 4 x 1,25 km z Račic (dorostenci)
  • 5. místo na MČR na 10 km (st. dorost)

2020

  • Stříbrný medailista ve FINÁLE MČR družstev (muži 2. liga) v Pardubicích
  • Stříbrný medailista na 20km na Letním MČR v DP (kat. ml.dorost) v Račicích
  • Zařazen do SCM dálkového plavání pro sezónu 2020-21
  • 2.místo v bodování ČP v mladším dorostu v dálkovém plavání
  • 4.místo na MČR na 10 km (ml. dorost)
  • 6.místo na MČR na 5km (st.dorost)

2019

  • 3. místo v ČP v dálkovém plavání (kat. ml.dorost)
  • 6. místo na 5km na Letním MČR v DP (kat. ml.dorost) v Račicích
  • 7. místo na Mezinárodním Mistrovství Irska v Dublinu
  • 6. místo na Zimním MČR v dálkovém plavání v Praze
  • Zařazen do SCM dálkového plavání pro sezónu 2019-20

2018

  • 3. místo v ČP v dálkovém plavání (kat. kadeti 03)
  • 4. místo na 5km na Letním MČR v DP (kat. kadeti 03) v Račicích
  • 5. místo na 5km na Zimním MČR v DP (kat. kadeti 03) v Praze

2017

  • Účast na Zimním MČR 14.letého žactva v Prostějově
  • 1. místo v ČP v dálkovém plavání (kat. kadeti 03)
  • MISTR ČR na 5km na Letním MČR v DP (kat. kadeti 03) v Račicích
  • Účast na Mezinárodních dětských hrách v Kaunasu (Litva)
  • 7. místo na Letním MČR 14.letého žactva v Pardubicích
  • Bronzový medailista na 5km na Zimním MČR v DP (kat. kadeti 03) v Praze
  • Zařazen do SCM dálkového plavání pro sezónu 2017-18

2016

  • 11. místo na Zimním MČR 13.letého žactva v Mladé Boleslavi
  • 5. místo na Letním MČR staršího žactva v Ústí nad Labem

2015

  • 10. místo na Zimním MČR 12.letého žactva v Trutnově
  • 8. místo na Letním MČR 12.letého žactva ve Zlíně

2014

  • Stříbrná medaile na Zimním Poháru ČR 11.letého žactva v Brně
  • Zlatá medaile na Letním Poháru ČR 11.letého žactva ve Zlíně

2013

  • 5. místo na Zimním Poháru ČR 10.letého žactva v Třebíči
  • 5. místo na Letním Poháru ČR 10.letého žactva v Karviné