Ročník narození: 2001

Tréninková skupina: Tým B (trenérka: Eva Himrová)

Nejhodnotnější výkon: 751 bodů, 100 Volný způsob (20. – 21. 10. 2018 Velká cena Brna, Brno – Lužánky)

Členství v oddílové reprezentaci KPŠ Krokodýlu Brno.

Úspěchy:

2020

  • Stříbrný medailista ve FINÁLE MČR družstev (muži 2. liga) v Pardubicích
  • Zařazen do SCM I. stupně “B” plavání v sezóně: 2020-2021

2019

  • 3x stříbrný a 1x bronzový medailista na Zimním MČR dorostu a dospělých v Plzni
  • Trojnásobný MISTR ČR a bronzový medailista na Letním MČR dorostu a dospělých v Českých Budějovicích
  • Zařazen do SCM I. stupně plavání v sezóně: 2019-2020

2018

  • Dvojnásobný Mistr ČR a několikanásobný medailista na Zimním MČR dorostu a dospělých v Plzni
  • 3x stříbrný medailista v kategorii st. dorostu na Letním MČR v Praze
  • Zařazen do juniorské reprezentace ČR a SCM II. stupně plavání v sezóně: 2018-19

2017

  • Dvojnásobný Mistr ČR a medailista na Zimním MČR dorostu a dospělých v Plzni
  • 3x stříbrný a 1x bronzový medailista na Letním MČR dorostu a dospělých v Praze
  • Zařazen do juniorské reprezentace ČR a SCM II. stupně plavání v sezóně: 2017-18

2016

  • Dvojnásobný Mistr ČR na Zimním MČR dorostu a dospělých v Plzni
  • 7. místo ve finále na Letním MČR dospělých v Pardubicích
  • Mistr ČR a medailista na Letním MČR dorostu v Plzni
  • Zařazen do juniorské reprezentace ČR a SCM II. stupně plavání v sezóně: 2016-17

2015

  • Mistr ČR a dvojnásobný bronzový medailista na Zimním MČR 14ti-letého žactva v Prostějově
  • Stříbrný a bronzový medailista ve finále na Letní olympiádě dětí a mládeže 2015 v Plzni
  • Stříbrný medailista na Letním MČR staršího žactva žactva v Brně
  • Zařazen do juniorské reprezentace ČR a SCM II. stupně plavání v sezóně: 2015-16

2014

  • 4. místo na Zimním MČR 13.letého žactva v Prostějově
  • Bronzová medaile na Letním MČR staršího žactva v Pardubicích

2013

  • 5. místo na Zimním MČR 12.letého žactva v Prostějově
  • Stříbrný medailista ve finále na Letní olympiádě dětí a mládeže 2013 ve Zlíně
  • Bronzová medaile na Letním MČR 12.letého žactva v Kopřivnici

2012

  • 2x stříbrná medaile na Zimním Poháru ČR 11.letého žactva v Prostějově
  • Stříbrná medaile na Letním Poháru ČR 11.letého žactva v Brně

2011

  • Zlatá a bronzová medaile na Zimním Poháru ČR 10.letého žactva v České Třebové
  • 2x zlatá, 3x stříbrná a 1x bronzová medaile na Letním Poháru ČR 10.letého žactva v Karviné