Ročník narození: 2002

Tréninková skupina: Elite (trenér: Petr Cvrček)

Nejhodnotnější výkon: 586 bodů, 100 Volný způsob (23. 25. 4. 2021, Velká cena Pardubic – 2. kolo ČP)

Členství v oddílové reprezentaci v dálkovém plavání KPŠ Krokodýlu Brno.

Úspěchy:

2022

  • Medailista ze závodů Českého pohárů v dálkovém plavání 
  • Účastník Mezinárodního mistrovství Irska v Dublinu 
  • Účastník Letního MČR 2022 v Praze 

2021

  • Bronzový medailista z Mistrovství ČR štafet na 4 x 1,25 km z Račic (dorostenci) 
  • Zařazen do SCM dálkového plavání na sezónu 2021-2022 
  • 4.místo v bodování Českého poháru dálkového plavání 2021 
  • 4. místo na MČR na 10 km na Seči (st. dorost) 
  • 4. místo ve FINÁLE MČR družstev (muži 2. liga) v Pardubicích 
  • Účastník Letního a Zimního MČR dorostu a dospělých v bazénovém plavání 

2020

  • Stříbrný medailista ve FINÁLE MČR družstev (muži 2. liga) v Pardubicích  
  • Bronzová medaile z MČR na 20 km v Račicích (st. dorost) 
  • Bronzová medaile z MČR štafet 4x 1,25 km v Račicích (st.dorost+kadeti) 
  • Zařazen do SCM dálkového plavání na sezónu 2020-2021 
  • 2. místo v bodování ČP dálkového poháru (st. dorost) 

2019

  • 15. místo na Zimním MČR dorostu a dospělých v Plzni
  • Zařazen do SCM dálkového plavání pro sezónu 2019-20

2018

  • 8. místo na Mezinárodním Mistrovství Irska v Dublinu
  • Účast na Zimním MČR dorostu a dospělých v Plzni
  • 12. místo na Letním MČR dorostu a dospělých v Praze

2017

  • Účast na Zimním MČR dorostu a dospělých v Plzni
  • Účast na Letním MČR dorostu a dospělých v Praze

2016

  • 7. místo na Zimním MČR 14.letého žactva v Kopřivnici
  • 7. místo na Letním MČR staršího žactva v Ústí nad Labem

2015

  • 4. místo na Zimním MČR 13.letého žactva v Jihlavě
  • 7. místo ve finále na Letní olympiádě dětí a mládeže ČR v Plzni
  • 7. místo na Letním MČR staršího žactva v Brně

2014

  • 6. místo na Zimním MČR 12.letého žactva v Trutnově
  • 10. místo na Letním MČR 12.letého žactva v Chomutově

2013

  • Účast na Zimním Poháru ČR 11.letého žactva v Opavě
  • 6. místo na Letním Poháru ČR 11.letého žactva v Prostějově

2012

  • 8. místo na Zimním Poháru ČR 10.letého žactva ve Vsetíně
  • 12. místo na Letním Poháru ČR 10.letého žactva v Karviné