2019-05-22T12:10:37+00:0026/04/19|Termínovka, Termínovka 2019 jaro|

Kategorie: 2010 a st.; vedoucí výpravy: Eva Himrová
Termín: 26. – 28. 4. 2019
Místo konání: KP Pasienky, Bratislava (SVK)

Do Bratislavy jsme se vydali se 7 členou výpravou. 1. den se nám dařilo, všichni si dorovnali nebo zlepšili své osobní rekordy. Do finále se dostali Kryštof Šmehlík na 100 motýl a David Tomadl, který doplaval 3.🥉 Toto finále vyhrál 6násobný olympijský medailista a 30násobný mistr Evropy László Cseh. Do finále postoupil také Adam Prokeš na 50 prsa a 200 polohu, a dále postoupil Martin Čihák na 100 znak, ve kterém skončil 3.🥉

2. den v Bratislavě se nám opět dařilo. V ranních rozplavbách se všichni přiblížili ke svému osobnímu maximu, nebo ho dokonce vylepšili. V odpoledních finálích plaval 50 kraul David Tomadl, na 50 znak reprezentovali náš oddíl Rudolf Pěršala a Martin Čihák, který na tuto trať skončil 3.🥉 Na 200 motýl nastoupil za Krokodýl Kryštof Šmehlík a na 200 prsa se představili Adam Prokeš a Filip Odstrčil, který doplaval 2.🥈

Poslední den závodů v Bratislavě jsme zakončili nejen osobními rekordy, ale i účastí ve finále. Na 50m motýl reprezentovali náš tým David Tomandl a Kryštof Šmehlík. 100m prsa si ve finále zaplaval Filip Odstrčil. Na 200m znak vybojoval Martin Čihák 3. místo🥉a na medailové umístění dosáhl i David Tomandl na trati 100m kraul, kde skončil na děleném prvním místě.🥇