2019-10-29T09:45:56+00:0018/10/19|Termínovka, Termínovka 2019 podzim|

Ročníky: 2006 a ml.; vedoucí výpravy: Eva Himrová
Termín: 18. – 20. 10. 2019
Místo konání: plavecký areál města Plzně, Plzeň – Slovany

Ve dnech 18.-20.10.2019 proběhlo v Plzni 5. kolo Českého poháru Plzeňské sprinty, kterých se jako každoročně náš klub zúčastnil. Naši plavci si zde vylepšili nebo aspoň dorovnali své osobní rekordy a jako vždy se někteří dostali do odpoledních finálí. Konkrétně to byl David Tomandl, který si zaplaval v B finále 200 volný způsob a 200 motýl. V A finále potom 100 motýl🥔, 50 volný způsob, 50 motýl a 100 volný způsob, na který skončil jako 2.🥈. Martin Čihák si v A finále zaplaval 200 znak, 50 znak a 100 znak. Míša Kyselová se dostala 2× do B finále, a to na 50 a 100 motýl, a v A finále si zaplavala 200 motýl. Ve štafetách si u nás nejlépe vedli kluci, konkrétně na 4×50 polohový závod, ve složení Martin Čihák, Filip Odstrčil, David Tomandl a Michal Vašata, kde nakonec skončili na 5. místě.