2019-10-29T09:25:32+00:0008/09/19|Termínovka, Termínovka 2019 jaro|

Ročníky: 2009 a st.; vedoucí výpravy: Jiřina Cvrčková
Termín: 7. 9. 2019
Místo konání: Mělice

Poslední závod dálkového plavání na otevřené vodě se konal v Mělicích. Na stupních vítězů se umístili Kuba Vítek (🥇 na 3km) a Marek Halva (🥈 na 5km). Jednu z nejdelších tratí – 15 km si vyzkoušeli Marek Skalník a Michal Vašata, umístili se na pěkném 7. a 9. místě. Dále se závodu zúčastnili Zuzka Vintrová, Verča Halvová, Danča Pluháčková, ze starších Verča Pluháčková a Petr Fales.

Zajímavé na těchto závodech bylo tzv. noční plavání na 500 metrů. Zúčastnili se ho Michal Vašata a Marek Halva.

V celkovém pořadí Českého poháru vyhrál Marek Halva kategorii kadetů🥇 a Kuba Vítek kategorii starších žáků🥇. Jen tak dál!

Jako klub jsme si od minulého roku polepšili a skončili jsme v TOP 10 na 8. místě. 🏆💪🐊

Takovýchto výsledků bychom mohli jen těžce dosáhnout bez pomoci rodičů plavců, kteří s plavci jezdili po závodech. Jsme velmi vděční za jejich ochotu a podporu. 🙂

Dálkoplavci mají teď do léta 2020 od závodů pauzu a na plavecké scéně se naopak objeví bazénoví plavci, kteří už několik týdnů tvrdě trénují. 🏊‍♂️🏊‍♀️