Zimní Mistrovství ČR dorostu a dospělých 2019 (8. kolo ČP)

2020-10-21T05:53:01+00:0012/12/19|Termínovka, Termínovka 2019 podzim|

Kategorie: OPEN; vedoucí výpravy: Petr Cvrček
Termín: 12. – 15. 12. 2019
Místo konání: plavecký areál Plzeň – Slovany

Jedny z posledních závodů loňského roku bylo MČR dorostu a dospělých na krátkém bazéně. Za Krokodýl se nominovalo celkem 11 plavců.
Nejlépe si vedli Martin Čihák a David Tomandl, kteří získali několik cenných kovů v kategorii staršího dorostu. Martin si vedl dobře na znakařských tratích a získal 🥈 na 100 a 🥉 na 50, na 200 skončil těsně na 4.místě. David vybojoval 🥈 a 🥉 na nejkratším motýlovém a kraulovém sprintu. Ve stovkách si vedl o něco lépe a vybojoval 2×2. místo🥈🥈. Těsně za stupni vítězů, tj. na 4.místě zůstala Míša Kyselová na 100 a 200 motýl, tentokrát v kategorii OPEN. V této kategorii se dařilo i Davidovi a Martinovi, kde rovněž posbírali několik 4. a 5.míst.
Dalším zajímavým umístěním bylo 6.místo Aničky Tesaříkové na 1500 ve starším dorostu a účast Filipa Odstrčila v semifinále na 100 prsa. Dobře si vedla i klučičí dorostenecká štafeta 4x50PZ ve složení Martin Čihák, Adam Prokeš, David Tomandl a Michal Vašata, která doplavala na 6.místě.
Za reprezentaci děkujeme i dalším plavcům, kterým se taktéž dařilo a několikrát si vylepšili své osobní rekordy! 🏆🐊🏊‍♂️ @ Bazén Slovany – Plavecký areál města Plzně