Bronzový hattrick na Plzeňských sprintech!

2023-10-20T13:08:47+00:0018/10/23|Aktuality|
Do třetice všeho dobrého. Z Plzeňských sprintů si odvážíme tři bronzové medaile.
Již tradičně jsme se v půlce října vydali na prestižní závody Plzeňské sprinty. Jako každý rok bylo vidět několik stovek plavců z celkem 7 států. Ani v takové konkurenci jsme si neztratili a odvážíme si několik osobních rekordů a překonaných oddíláků.
Za zmínku stojí výkon Nely Ličákové, které se dařilo na všech znakových tratích a ze 200 dokonce vybojovala bronzovou medaili!
Na 100Z byla k vidění Lucka Sochorová, která si doplavala pro 9. místo. Lucka se také kvalifikovala do finále B na 100PZ a semifinále 50VZ a 50Z.
Danylo Chobanian ukázal své kvality ve finále na 200M, kde nakonec doplaval na 6. místě. Danyla se objevil i v nejrychlejší rozplavbě na 400VZ, kde z toho bylo celkové 8. místo.
Míša Kyselová si taktéž zaplavala finále na 200M, tentokrát ale finále B, kde skončila na 5. místě.
Kryštof Šmehlík ve finále B na 100M vyplaval v novém osobním rekordu 2. místo.
Kája Svobodová nás reprezentovala ve finále B na 100VZ, kde doplavala na 9. místě.
Ze štafet na 4x50PZ ženy a 4x50PZ MIX jsme v těsném souboji také nakonec získali dvě bronzové medaile.