Zimní soustředění pořádáme každým rokem. Je v první řadě zaměřené na sjezdové lyžování, ale v posledních letech dle zájmu také na snowboarding.

Pokaždé se snažíme najít co nejvhodnější lokalitu, vyhovující našim požadavkům. V předchozích letech jsme jezdili například do Jeseníků na „ramzovské“ a „petříkovské“ sjezdovky, dále do Orlických hor na skiresort Bukovou Horu nebo přímo do Krkonoš na největší lyžařský areál v ČR do skiresortu Černá Hora – Pec.

O děti je postaráno nejen vždy báječnou plnou penzí, ale samozřejmě také na svahu, kde jim pomáháme zdokonalit se v technice a rozvíjet jejich lyžařské schopnosti. Odpočinek, regeneraci a relaxaci dětem obohacujeme večerním programem v chatě, plným všemožně zábavných a veselých her, vždy laděných do nějakého tématu, např. Večerníčci (2007), Potterhlé Ramzovice (2010), Jumanji (2012) či Nekonečný příběh knihy (2016) a v zásobě máme soustu dalších zajímavých témat. Také s vědomím třetího kritického dne se snažíme svahu vyhýbat a podnikáme výlet do okolí, ideálně s návštěvou nějakého místního bazénu.

Každoročně odjíždí domů velká parta kamarádů, kteří jsou plní krásných zážitků a vzpomínek a těší se na další rok. K velkému štěstí se většinou sejdeme již na letním soustředění!