Každé letní prázdniny vyrážíme za dobrodružstvím pod stany k vodě. Již spoustu let jezdíme do malebného prostředí lesů Vysočiny, nedaleko Borů u Křižanova, kam nás táhne tradice a několikaleté zkušenosti a vzpomínky (většina našich současných trenérů jezdila do Borů už jako malí plavci). V těsné blízkosti tábořiště se nachází rybník, který je pro nás-PLAVCE vždy vítaným a příjemným zpestřením letního dne.

Od roku 2008 jsme z neobyčejného tábora udělali ještě neobyčejnější díky cyklo-zaměření. Dopoledne většinou projíždíme na kolech krásy i „nekrásy“ okolí a odpoledne, po rybníkové koupačce, vyplníme různými veselými pohybovými hrami. Každým táborem nás provází celotáborová hra, při které se po celou dobu pobytu vžíváme do daného tématu, jako např.: Cesta kolem světa (2007), Tour de Bory (2008), Ko(s)mický Showlet (2010), Šmoulové (2014) a spoustu dalších máme ještě v zásobě.

Děti tak získají nejen fyzičku na kolech a během her, ale také spoustu nových nebo i pevnějších kamarádství.

Pro rok 2023 máme v plánu vyrazit na cestu za Sedmi divy světa, kdy každý den navštívíme jeden z nich. Chybět nebudou ani dobrodružné výlety do okolí nebo přespání mimo tábor. Na programu nebude chybět ani cvičení na suchu nebo plavání v rybníce. Na děti čeká během tábora také spousta dalších pohybových aktivit a her a i když tento rok vynecháme tradiční cykloturistiku, tak se nudit určitě nebudeme!!!

Vždy vítáme všechny naše členy, ale také zájemce z širokých řad přátel a kamarádů!

Informace pro rok 2024 již brzy zde!

Galerie 2023