Každé letní prázdniny vyrážíme za dobrodružstvím pod stany k vodě. Již spoustu let jezdíme do malebného prostředí lesů Vysočiny, nedaleko Borů u Křižanova, kam nás táhne tradice a několikaleté zkušenosti a vzpomínky (většina našich současných trenérů jezdila do Borů už jako malí plavci). V těsné blízkosti tábořiště se nachází rybník, který je pro nás-PLAVCE vždy vítaným a příjemným zpestřením letního dne.

Od roku 2008 jsme z neobyčejného tábora udělali ještě neobyčejnější díky cyklo-zaměření. Dopoledne většinou projíždíme na kolech krásy i „nekrásy“ okolí a odpoledne, po rybníkové koupačce, vyplníme různými veselými pohybovými hrami. Každým táborem nás provází celotáborová hra, při které se po celou dobu pobytu vžíváme do daného tématu, jako např.: Cesta kolem světa (2007), Tour de Bory (2008), Ko(s)mický Showlet (2010), Šmoulové (2014) a spoustu dalších máme ještě v zásobě.

Děti tak získají nejen fyzičku na kolech a během her, ale také spoustu nových nebo i pevnějších kamarádství.

V létě 2024 vyrážíme na tábor do Říše divů, tak se k nám přidejte na dvoutýdenní pobyt plný kouzelných příběhů, tajemných záhad, magických postav a zázračných předmětů. Na programu nebudou kromě zábavných her a celotáborové soutěže chybět ani dobrodružné výlety do okolí a přespání mimo tábor. Koupání v rybníce, stezka odvahy nebo táborák nás určitě také neminou. Během tábora čeká na děti celá řada pohybových aktivit, šifrovacích a orientačních her i týmových soutěžích, takže i když tento ročník proběhne bohužel opět bez cyklo-výletů, nudit se určitě nebudeme a užijeme si spolu spoustu zábavy!

Vždy vítáme všechny naše členy, ale také zájemce z širokých řad přátel a kamarádů!

Přihláška 2024
Galerie 2023