Máme mistryni ČR!

2023-06-17T18:27:52+00:0010/06/23|Aktuality|
Splněný limit do repre a ještě mnohem víc! Takhle by se dalo shrnout Letní mistrovství juniorů ČR.
Celkem jsme vybojovali 12 účastí ve finále.
Kája Svobodová se stala mistryní ČR v kategorii mladších juniorů na 200VZ. Do sbírky přispěla také Lucka Sochorová se dvěmi stříbrnými medailemi na 100VZ a na 50VZ, kde navíc s časem 26,89 splnila limit do juniorské reprezentace. Kryštof Šmehlík vybojoval také stříbro na 200M.
Do finále se probojovala také Lucka Svobodová, která se nejlépe umístila na 7. místě na 100M.
Klárka Svobodová dominovala na dlouhých tratích. Na 1500VZ si doplavala pro 5. místo a na 800VZ pro 6. místo.
Maksym Dovbush si vyplaval finále mladšího dorostu na 200Z a nakonec z toho bylo 4. místo.
Štafety se umístily takto:
4x100VZ mix 5. místo
4x100VZ holky 7. místo
4x100PZ kluci, kde k 7. místu dopomohl Honza Švestka s velmi rychlým kraulovým úsekem za 52,94
4x100PZ holky 8. místo
Pro některé účastníky to byl první juniorský ,,mistrák” vůbec a musíme říct, že se jim vedlo skvěle!