Na domácí půdě jsme v DP ukořistili hned 3 cenné kovy!

2023-07-23T20:47:29+00:0010/07/23|Aktuality|
Letní prázdniny jsme zahájily brněnským Garoma + maratónem.
Na nejdelší trať 10km se vydali Klárka Svobodová, Zuzka Vintrová, Marek Halva a Marek Skalník. Klárka si v kategorii žen vybojovala (nepopulární) 4. místo. Zuzka i přes dlouhé vedení ve skupině doplavala na 8. místě. Marek Halva si v kategorií mužů vyplaval 9. místo a hned za ním dorazil do cíle Marek Skalník.
Na poloviční trati nás reprezentovalo 5 plavců. Nejlépe se vedlo Matyldě Svobodové, která ve své kategorii doplavala na 6. místě. V těsném závěsu za ní doplavala Nikča Vafková.
Cenné body a dokonce i medaile jsme posbírali na kilometrové trati. V kategorii mužů jsme obsadili celé stupně vítězů. Vítězem se stal Marek Skalník, stříbro vybojoval David Krkoška a na 3. místě doplaval Marek Halva. V kategorii žen zvítězila Klárka Svobodová.