Naši plavci v plzeňském bazénu svedli boj se světovou špičkou!

2022-10-23T18:07:01+00:0023/10/22|Aktuality|
Plzeňské sprinty – 5.kolo českého poháru už jsou minulostí. A jak se nám tedy vedlo?
Do finále se probojovalo 5 plavců🏊‍♂️. Danyl Chobanian si ve finále zaplaval celkem 3x, nejvíce se mu dařilo na 400PZ, kde obsadil 6️⃣.místo. Míša Kyselová nás ve finále zastoupila na motýlových tratích, lépe se jí podařilo 100M, kde doplavala na 5️⃣.místě. Maksym Dovbush se probojoval do finále na znakových tratích, na 100 i 200 dohmátl 1️⃣0️⃣. Lucka Sochorová se do finále B dostala díky 50VZ, s časem 27,12 si doplavala pro 8️⃣.místo. Kryštof Šmehlík plaval ve finále B 200M a nakonec z toho bylo 8️⃣.místo.
Ze štafet se nejlépe umístila holčičí štafeta na 4x50VZ s 10.místem a novým oddílovým rekordem. Štafeta na 4x50PZ mix skončila na 11.místě také s novým oddílovým rekordem.