Havířovská cena

Havířovská cena

2016-10-15T21:36:51+00:0024/09/16|Termínovka, Termínovka 2016 podzim, Závody|

Kategorie: OPEN, vedoucí výpravy: Tereza Kiszková
Termín: 24. 9. 2016
Místo konání: Havířov

24.9. jsme se vydali na letošní první závody a to na Havířovskou cenu v plavání. Vstávali jsme velice brzy a v 5 ráno jsme jeli vlakem do Havířova. Pokud jsem si jen na malý moment myslela, že bychom se mohli ve vlaku vyspat, spletla jsem se. Ve veselé náladě a plní energie jsme se dostali na bazén právě včas na rozplavání. V Havířově jsme byli na závodech mnozí poprvé a můžu říct, že závody to byly pěkné a odehrály se ve zběsilém tempu. No, však to znáte sami, není čas ztrácet čas.

Je třeba určitě zmínit, že konkurence byla obrovská. I přesto se našim plavcům dařilo a zaplavali si několik osobních rekordů. Někteří z nás si uvědomili, jak moc dobří plavci jsou na severu Moravy. A věřím, že je to nakoplo ještě k lepším výsledkům. A co bych rozhodně neměla opomenout je, že Klárka Svobodová si vyplavala 2. místo na trati 50 m motýlek. Kdybychom chtěli vařit bramborový guláš, určitě by se nám to podařilo, protože bramborových medailí jsme posbírali opravdu spoustu.

Na začátek sezóny jsme si vybrali závody s obrovskou konkurencí a rádi se do Havířova zase vrátíme. Děkujeme za pěkné závody.

TK

Naše výsledky  Celkové výsledky  Fotogalerie

Podobné příspěvky

Žádné podobné příspěvky