Oddílové rekordy 12ti letých plavců Klubu plavecké školy Krokodýl Brno od roku 1995 po současnost.

25m bazén
Muži
Ženy
Disciplína
Příjmení a jméno
Čas
Rok
Příjmení a jméno
Čas
Rok
50Vz
Tomandl David0:28,42013Janíčková Barbora0:28,82012
100Vz
Tomandl David1:03,02013Okurková Magda1:05,42003
200Vz
Šmehlík Kryštof2:17,562018Holešovská Marie-Magdaléna2:20,992015
400Vz
Vítek Jakub4:49,042018Janíčková Barbora5:05,322012
800Vz
Vítek Jakub10:04,182018Svobodová Klára10:25,272018
1500Vz
Vítek Jakub18:52,072018Prokešová Bára22:14,932018
50P
Prokeš Adam0:37,22015Páleníková Martina0:37,32015
100P
Malíř Miroslav1:19,112005Páleníková Martina1:20,882015
200P
Malíř Miroslav2:51,272005Holešovská Amálie Anna2:59,832019
50Z
Rýznar Lukáš0:32,92015Janíčková Barbora0:34,52012
100Z
Tomandl David1:09,82013Janíčková Barbora1:12,892012
200Z
Vítek Jakub2:32,62018
Janíčková Barbora
2:39,22012
50M
Šmehlík Kryštof0:33,052018Páleníková Martina0:32,72015
100M
Šmehlík Kryštof1:09,22018Janíčková Barbora1:13,582012
200M
Šmehlík Kryštof2:38,052018Svobodová Klára2:54,482018
100Pz
Tomandl David1:14,62013Janíčková Barbora1:12,692012
200Pz
Šmehlík Kryštof2:32,642018Holešovská Marie-Magdaléna2:38,272015
400Pz
Šmehlík Kryštof5:24,842018Holešovská Marie-Magdaléna5:32,762015
50m bazén
Muži
Ženy
Disciplína
Příjmení a jméno
Čas
Rok
Příjmení a jméno
Čas
Rok
50Vz
Tomandl David0:29,612013Kyselová Michaela0:31,192011
100Vz
Tomandl David1:06,182013Okurková Magda1:07,742003
200Vz
Šmehlík Kryštof2:23,572018Okurková Magda2:27,512003
400Vz
Grábl Lukáš5:00,432003
Řehůřková Nicole
5:29,56
2005
800Vz
Vítek Jakub10:44,52018Okurková Magda10:48,442003
1500Vz
Grábl Lukáš
19:49,83
2003
Svobodová Klára21:43,612018
50P
Kidar Šimon0:41,032013Páleníková Martina0:38,862015
100P
Prokeš Adam1:27,032015Okurková Magda1:26,912003
200P
Šmehlík Kryštof3:06,042018Páleníková Martina3:12,582015
50Z
Tomandl David0:34,462013Satková Gabriela0:38,292013
100Z
Tomandl David1:13,832013Okurková Magda1:18,72003
200Z
Šmehlík Kryštof2:40,892018Okurková Magda2:50,682003
50M
Šmehlík Kryštof0:32,052018Páleníková Martina0:34,922015
100M
Šmehlík Kryštof1:12,072018Janíčková Barbora1:16,312012
200M
Šmehlík Kryštof2:43,852018Hykrdová Ivana3:06,832005
200Pz
Šmehlík Kryštof2:38,572018Okurková Magda2:41,82003
400Pz
Šmehlík Kryštof5:40,112018
Okurková Magda
5:45,5
2003

Poslední aktualizace: 23.-24.11.2019 Zimní KPŽ st.žactva, Brno-Lesná (Amča Holešovská 200P).