2018-07-20T18:09:18+00:0001/07/18|Termínovka, Termínovka 2018 jaro, Závody|

Ročníky: 2008 a st.; vedoucí výpravy: Jiřina Cvrčková
Termín: 1. 7. 2018
Místo konání: loděnice ČVK Brno, Brněnská přehrada

1.7. se Krokodýl zúčastnil již 44. ročníku brněnského GAROMA+ maratónu a zároveň 1. ročníku Memoriálu Michala Šindeláře. Tentokrát jsme zvolili spíše kratší tratě – Míša Kyselová si na 1km vyplavala 🥇 nejen v ženách, ale i v celkovém pořadí. Na 5km získal v kategorii kadetů Marek Skalník 🥉, hned za ním, na 4. místě, skončil Adam Prokeš a 5. doplaval Marek Halva. Z děvčat si 5km zvolily Verča Pluháčková a Zuzka Vintrová. Verča skončila v kadetkách na 4. místě, Zuzka si po posledním ne moc vydařeném závodě na Seči zlepšila náladu a ve starších žačkách brala 🥉. Jako nejstarší závodník našeho klubu se tradičně ukázal na Garomě Tomáš Matuška a letos bral 🥉 na trať 5km v kategorii masters.

Dalším dálkovým závodem, kam se Krokodýl vydá sbírat body do Českého poháru, bude Slezský pohár v Opavě 🐊🏆🏊. Tak držte palce!