Mistrovství ČR na 5km, 20km a štafet (DP)

2019-09-08T15:49:16+00:0024/08/19|Termínovka, Termínovka 2019 jaro|

Ročníky: 2009 a st.; vedoucí výpravy: Jiřina Cvrčková
Termín: 24. – 25. 8. 2019
Místo konání: Labe aréna, Račice

Předposlední víkend v srpnu se konalo MČR na 5km, 20km a štafet v Račicích. Dobré výsledky si vyplaval Marek Halva, když skončil 2x na 4. místě na 5 a 10km a získal 🥉 na 3km. Jeho přípravě určitě pomohlo i dálkoplavecké SCM soustředění konané před MČR. Věříme, že se v dalším roce do SCM kvalifikuje znovu, stejně tak přejeme štěstí dalším našim plavcům. 🏊‍♂️🍀

Na trati 1km si vedli dobře Michal Vašata a Míša Kyselová, když získali 1. respektive 2. místo v OPEN kategorii. Marek Skalník a Anička Tesaříková obsadili v kategorii dorostu 6. a 7. místo, Marek si navíc zkusil i nejdelší distanc – 20km.

Zároveň se nám povedlo složit 2 štafety na 4×1,25km a to konkrétně ve složení:
Zuzka Vintrová, Marek Skalník, Anička Tesaříková a Michal Vašata, kteří skončili na 6. místě. Na 11. místě doplavali: Radka Podešťová, Míša Kyselová, Kuba Vítek a Marek Halva.

Dále se závodu zúčastnili a svým umístěním získali další body do ČP Maty Gec a Zuzka Vintrová.

V porovnání s minulým rokem jsme o několik příček zlepšili naše umístění v individuálních i štafetových startech!!! Jen tak dál! 🐊🏆 @ Labe aréna Ústeckého kraje